Gönderen Konu: 11/02/2016 - 13/02/2016 Tarihlerinde Yapılan Görevde Yükselme Sınavı Sonuçları  (Okunma sayısı 1974 defa)

Şubat 20, 2016, 10:15:00 öö
Okunma sayısı 1974 defa

A. Uğur Özçelik


  • Çevrimdışı
  • *****
  • Hasan Şen İlçe Halk Kütüphanesi

  • 324
  • Toplam Puan
    +185/-0
  • Kişisel İleti
    library@my.com
    • Ahmet Uğur nokta Kom
Öncelikle herkese hayırlı olmasını dileriz.

14/11/2015 tarihinde yapılan görevde yükselme yazılı sınavından yeterli puan alan 250 kişiden 243’ü 11-13/02/2016 tarihlerinde yapılan sözlü sınava katılmış olup, kütüphane müdürü unvanından ise 76 kişi asil, 28 kişi yedek olarak başarılı olanların listesi aşağıda puan sırasına göre sıralanmıştır.

Kütüphane Müdürlüğü sınavına katılarak başarılı (ASİL) olanlara ait liste;

1   BAYRAM AYERDEM
2   BİLAL HORASAN
3   ERKAN ACAR
4   ALİ ŞEKERCİ
5   SİBEL BAHAR
6   REMZİ YILMAZ
7   ABDULKERİM ŞAHİN
8   ERDAL ARSLAN
9   EROL AKARSLAN
10   SEMA SÖNMEZ
11   BURHAN BAYRAM
12   ARZU TOSLAK
13   ERHAN KÜÇÜK
14   MEHMET BOY
15   SELAHATTİN DURAN
16   RAMAZAN KAÇAR
17   ALİ KILIÇARSLAN
18   FAHRİ EMİROĞLU
19   MURAT KIRBAŞ
20   LALE ÖRS
21   BÜNYAMİ UTAR
22   FATİH AKBABA
23   MURAT BAŞKAN
24   ERİM SERTDEMİR
25   LÜTFİ UĞUZ
26   RAMAZAN HAKSEVEN
27   AYŞEGÜL ÇAYIR
28   İBRAHİM ÇELİK
29   İSKENDER BAŞCI
30   HASAN DANE
31   ÖZGE ARI
32   İLHAMİ DIKKILOĞLU
33   HURİYE YILDIRAN
34   ERHAN GÜLER
35   MEHMET ASLAN
36   MUZAFFER TEKİN
37   FEHMİ KISA
38   SİNAN ÖZTÜRK
39   YILDIZ BERKKAN
40   LALE GÜDER
41   FEYZİ ALTINALAN
42   TARIK ÇOBAN
43   MEHMET CAN
44   HÜLYA ÖZGÜN
45   MUSTAFA YILMAZ
46   HATİCE DEMİREL
47   DİLEK BEYOĞLU
48   SELMA GÜMÜŞ
49   BEDRİYE KÜÇÜKKARA
50   ÖZGÜR ÇOMAK
51   MUSTAFA ŞEN
52   HASAN ÇETİNKAYA
53   FAYSAL İNAN
54   MUSTAFA KARACAKAYA
55   SEDAD ORTABAKAR
56   CEMALETTİN GÜRPINAR
57   SÜNMANİ AKHAN
58   MEMET SELİM BASAR
59   ATALAY TUTAR
60   MEHMET NURİ YILMAZ
61   HATİCE COŞKUN
62   CELAL BAZ
63   BELMA AĞYÜZ
64   İSMAİL TECİMER
65   AYDIN MURAT
66   MEVLÜT HOTAMAN
67   GÜLER DABANIBÜYÜK
68   DERYA EFE
69   BERNA ERKAN
70   MEHMET GÜLER
71   YILMAZ ELVEREN
72   AYDIN MAVİDEMİR
73   FİLİZ HANÇER
74   İRFAN KAYA
75   NURAY ÖZDEMİR
76   İBRAHİM KAÇIRA

Kütüphane Müdürlüğü sınavına katılarak başarılı (YEDEK) olanlara ait liste;

1   NAZ İÇÖZ
2   TÜRKER GÜNGÖR
3   HAKAN YÜZÜKCİ
4   HASAN YILMAZ
5   HASAN ERSOY
6   FERHAT SAVAŞLI
7   MUSA KÖPRÜ
8   ERGÜN HANCI
9   GÜLAY AYDIN
10   UĞUR SARIKAŞ
11   ALİ OSMAN ÜNAL
12   ENGİN BAŞKURT
13   ŞEHMUS TEKİN
14   PERVİN DEMİRANT
15   SABİT ATEŞ
16   ÖZLEM BAĞCITEK
17   AHMET TÜRKMEN
18   YÜKSEL POLAT
19   ÖNDER KIRAN
20   MEHMET ÇELEBİ
21   SANİYE BAĞCI
22   AYHAN ÇİĞDEM
23   DÖNDÜ KILIÇ
24   FAHRETTİN ÇAKMAKLI
25   NAZMİYE YANANER
26   ÖZLEM SAYINER
27   ÖZCAN CAMBAZ
28   FİKRET HASANOĞLU




Balıkesir Susurluk Hasan Şen İlçe Halk Kütüphanesi

HATALIYSAM ULAŞIN..

facebook: teknolojikissiz / instagram: ahmetugur / twitter: AhmetRR /  ahmetugur.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29