Gönderen Konu: Hakkımızda  (Okunma sayısı 1425 defa)

Nisan 11, 2017, 01:35:55 ös
Okunma sayısı 1425 defa

Mehmet Küçük


  • Çevrimdışı
  • **
  • Antalya Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi

  • 27
  • Toplam Puan
    3
  • Kişisel İleti
    Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu
Halk, çocuk ve edebiyat müze kütüphanelerinde çalışan personelin bilgi paylaşması amacı ile 19 Şubat 2014 tarihinde Halk Kütüphaneleri Platformu adıyla sitemiz hizmete açılmıştır. 
 
Halk Kütüphaneleri Platformu, Bayburt İl Halk Kütüphanesinde Kütüphaneci olarak göreve başlamış ve orada görevine devam eden Ahmet Uğur ÖZÇELİK tarafından kurulmuştur. Rize Derepazarı İlçe Halk Kütüphanesinde görev yapan Şaban AKSOY, Bitlis İl Halk Kütüphanesinde Kütüphaneci olarak göreve başlamış ve orada görevine devam eden Hakan YÜCEL ve Antalya Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesinden Kütüphaneci Mehmet KÜÇÜK tarafından gönüllü olarak yönetilmektedir. Daha sonra Antalya İl Halk Kütüphanesinden Hidaye Nur KÜÇÜK aramıza katılmıştır.
 
Üyelik sisteminin esas olduğu platformumuzda, üyelik ile tüm çalışanlar burada soru(n)larına cevap bulabilir ya da başkalarının soru(n)larına cevap verebilirler.

Amacımız; ülkemizde bulunan Halk Kütüphanelerinde karşılaşılan ortak soru(n)ları hep birlikte en kısa zamanda çözüm üretmek, örnek çalışmaları duyurmak ve bilgi paylaşımında bulunmak.
 
Halk Kütüphaneleri Platformu’na Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığımıza bağlı olarak çalışan meslektaşlarımızın üye olmalarından ve soracakları her sorudan ve paylaşacakları her bilgiden mutlu olacağız.
 
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır.
 
Halk Kütüphaneleri Platformu Yönetim Kurulu
« Son Düzenleme: Mayıs 22, 2017, 11:37:00 öö Gönderen: Ahmet Uğur Özçelik »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18