Halk Kütüphaneleri Platformu - www.halkforum.com

Güncel => Sorularınız => Konuyu başlatan: Barış Ege - Kasım 27, 2017, 04:21:50 ös

Başlık: TKYS'ye Düşmeyen ve Muhasebeleşmesi Uzun Süren Taşınır İşlem Fişleri
Gönderen: Barış Ege - Kasım 27, 2017, 04:21:50 ös
1- Derik Kütüphanesinden Barış EGE  KYGM bize gelen kitaplar arasında Tif isimleri mevcut kolide Eksik kitaplar var TKYS de bu kataplar görünüyor TKYS Onaylamamız lazım bu eksik olan kitaplarında düşüm yapmamız mı gerekiyor bu kitaplar çocuk kitapları.

2-KYGM'den 2 koli kitap daha geldi ve TKYS'ye tif leri düşmedi 1.aydan beri bekliyorum iş kurdan bir yüksek  okul mezunu var çocuk yardımcı oluyor bana kitap kayıtlarında  Aralık 31 inde çalışma süresi bitiyor muhtemelen  onlarda çocuk kitapları kolide'de tif'leri yok koha ya'da fiyatları olmadığından kayıt edemiyoruz.
Başlık: Ynt: TKYS'ye DÜŞMEYEN TİFLER
Gönderen: Şaban AKSOY - Kasım 27, 2017, 05:29:47 ös
1. soru cevabı listeden kontrol et eksik ve set halinde gelen kitapları düş tutanak tut KYGM den gönderilen ..../2017 nolu tifte eksik çıkan kitaplar  düşümü yapılmıştır.
Sonra set kitaplarını bağış olarak girersin tkys'ye ordanda muhasebeye gönderdirisin. tek tek olarak setlerı giriş yaparsın. sonrada koha'ya tek tek girersin.
2-Bakanlıkça alınan kitaplar çokça fazla olduğundan topluca maliyeye verildiğinden girişleri zaman almaktadır bizler gibi 3 beş tif değil bu yüzden zaman almaktadır. Beklemekten başka çare yok.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.
Başlık: Ynt: TKYS'ye DÜŞMEYEN TİFLER
Gönderen: Barış Ege - Kasım 28, 2017, 05:05:21 ös
Teşekkürler şaban abi.