Gönderen Konu: Genç Gönüllüler  (Okunma sayısı 2963 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanyuc

• Ziyaretçi
Genç Gönüllüler
« : Kasım 21, 2016, 10:27:08 ÖÖ »
Merhaba Değerli Üyeler,

Malumunuz, 18 Kasım'da Ankara'da Genç Gönüllüler sistemi ve detayları ile ilgili bir eğitim düzenlendi. Katılamayanlar için bize gönderilmiş belgeleri buradan sizlerle paylaşıyorum. Katılamayan ilçe halk kütüphanelerinin üyeliklerini yaparak, Kütüphanelerine gönüllü olarak destek verebilecek gençleri bulabileceklerini söyleyebilirim. İlerisi için kazanımı yüksek olacak bir proje ve bizlere katkısı da bu derece büyük olacaktır.

Site adresi: You are not allowed to view links. Register or Login

Gönüllülük ile ilgili eğitim sitesi: You are not allowed to view links. Register or Login

Saygılarımla.

NOT: EKLENEMEYEN EKLERİ E-POSTA ADRESİNİZE GÖNDEREBİLİRİM. BANA E-POSTA ATARSANIZ DÖNÜŞ YAPABİLİRİM. You are not allowed to view links. Register or Login

[eklenti yönetici tarafından bozulduğu için silindi]
« Son Düzenleme: Kasım 21, 2016, 03:03:19 ÖS Gönderen: Hakan Yücel »

Çevrimdışı Mustafa Avcı

• *
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
Ynt: Genç Gönüllüler
« Yanıtla #1 : Kasım 21, 2016, 12:35:44 ÖS »
Hakan Sunumları eklersen sevinirim.

Çevrimdışı Mustafa Avcı

• *
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
« Yanıtla #2 : Kasım 21, 2016, 02:14:01 ÖS »
bana mail olarak atabilirsin You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Abdulgani Aydın

• *
« Yanıtla #3 : Kasım 28, 2016, 09:08:52 ÖÖ »
BEN BU PROJEYE KATILIRIM

Çevrimdışı Buket Akbulut

• *
« Yanıtla #4 : Kasım 29, 2016, 02:36:34 ÖS »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

29-11-2016   KÜTÜPHANE TANITIM ELÇİLERİNİ BEKLİYOR   Kültür ve Turizm   KARABÜK   Safranbolu Halk Kütüphanesi   
28-11-2016   Gelin Kitaplara Birlikte Dokunalım   Kültür ve Turizm   KARABÜK   Safranbolu Halk Kütüphanesi   
« Son Düzenleme: Kasım 29, 2016, 02:39:09 ÖS Gönderen: Buket Akbulut »

Çevrimdışı A. Uğur

• library@my.com
    • Ahmet Uğur Özçelik
« Yanıtla #5 : Kasım 30, 2016, 12:40:03 ÖS »
Ufak bir bilgilendirme yapmam gerekiyor. Eğitime katılan görevli kişilerin ödemeleri için gerekli işlemler bugün başlatılmış ve 3 gün içerisinde ödemenin gerçekleşeceği belirtilmiştir. Tekrar tekrar aranmamaları için duyuru yapmamızı rica ettiler :)

Balıkesir Susurluk Hasan Şen İlçe Halk Kütüphanesi

HATALIYSAM ULAŞIN..

facebook: teknolojikissiz / instagram: ahmetugur / twitter: AhmetRR /  ahmetugur.com