Gönderen Konu: Halk Kütüphanem İçin Söyle Türkü Tanıtım Videosu  (Okunma sayısı 1967 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Küçük

• **
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu
Halk Kütüphanem İçin Söyle Türkü Tanıtım Videosu
« : Mayıs 21, 2017, 10:47:45 ÖS »
Merhabalar,

Daha önce "Halk Kütüphanem İçin Çal" konu başlığı ile paylaştığımız proje ile ilgili geldiğimiz durum şu şekildedir:

Kasım ayının sonunda sevgili meslektaşımız Sait Arslan'ın görmüş olduğu rüya ile başladığımız projenin hikayesini daha sonra paylaşacağız.  Şuan itibariyle projenin son aşamasına geldik.

23 Mayıs 2017 Salı günü saat 10:00'da Kültür ve Turizm Bakanımız Prof. Dr. Naci AVCI beyin katılımlarıyla tanıtım toplantısı yapacağız. Salı günü saat 10:00 itibariyle gelemeyen meslektaşlarımız için imkanlar çerçevesinde canlı yayın yapacağız.

Sizlerden ricamız, youtube üzerinden halk kütüphaneleri için yapılmış olan bu videoyu izlemeniz.

[eklenti yönetici tarafından bozulduğu için silindi]
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2017, 11:02:39 ÖS Gönderen: Ahmet Uğur Özçelik »

Çevrimdışı Hakan Kadıoğlu

• kültür
Ynt: Halk Kütüphanem İçin Söyle Türkü Tanıtım Videosu
« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2017, 10:23:45 ÖS »
Soru 1- kütüphaneler sadece kütüphaneci kadrosundan ibaretmidir ki tüm solistler ne tesadüf ya kütüphaneci ya müdür?
Soru 2- Kütüphanelerde hiç enstrüman çalmayı bilen yokmu da sadece klip söylemekle geçiyor. Ondan mı herkesin dilindeki doğa için , Şu için bu için "Çal" projesi  bizde "Söyle" oldu.

Çevrimdışı Davut Şahin

• **
« Yanıtla #2 : Mayıs 24, 2017, 01:46:45 ÖS »
hakan kadıoğlu arkadaşım
 haklı olabilirsin
 ama bu güzel çalışmayı önce tebrik edelim
daha  sonra söylediğin kriterlere uygun yapılabiliyorsa çıtayı yükselterek öyle yapılsın
şimdi bunun keyfini çıkaralım
Davut ŞAHİN

Çevrimdışı Hakan Kadıoğlu

• kültür
« Yanıtla #3 : Mayıs 24, 2017, 06:07:07 ÖS »
Tebrik edeceksem niye eleştireyim beyefendi, ortada bana göre yanlış bir takım uygulamalar var ve yine bana göre bunun tebriği olmaz, kabul ediniz ki ortada abartılacak bişe de yok lise öğrencisinin slayt ödevi gibi  klip olmuş, on küsür kütüphane resmi ve kütüphaneci görüntüsü...
Ve ben diyorum artık yok sayılmamız keyfimi kaçırıyor, siz diyorsunuz keyfini çıkartın,
 Sadece gülerim ağlancak halime...

Çevrimdışı A. Uğur

• library@my.com
    • Ahmet Uğur Özçelik
« Yanıtla #4 : Mayıs 25, 2017, 08:52:04 ÖÖ »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tebrik edeceksem niye eleştireyim beyefendi, ortada bana göre yanlış bir takım uygulamalar var ve yine bana göre bunun tebriği olmaz, kabul ediniz ki ortada abartılacak bişe de yok lise öğrencisinin slayt ödevi gibi  klip olmuş, on küsür kütüphane resmi ve kütüphaneci görüntüsü...
Ve ben diyorum artık yok sayılmamız keyfimi kaçırıyor, siz diyorsunuz keyfini çıkartın,
 Sadece gülerim ağlancak halime...

Balıkesir Susurluk Hasan Şen İlçe Halk Kütüphanesi

HATALIYSAM ULAŞIN..

facebook: teknolojikissiz / instagram: ahmetugur / twitter: AhmetRR /  ahmetugur.com

Çevrimdışı Mehmet Küçük

• **
« Yanıtla #5 : Mayıs 25, 2017, 04:26:28 ÖS »
Merhabalar,

Hakan Kadıoğlu arkadaşımızın sitemini anlayabiliriz. Ancak projenin detaylarını tam açıklamamızdan kaynaklı olabilir. Projenin bundan sonraki adımlarında kütüphanecilik bölümü mezunu olmayan meslektaşlarımızın yer alacağı videolar olacaktır. Davut beyin dediği gibi bizler bu projeyi yürütürken başta halk kütüphanelerinde çalışan kişilerden takdir görmek beğenilmek amacıyla yaptık. Hakan beyin kütüphanlere katkısını unutmayız, paylaşımları ile bize katkı sunarsa seviniriz. Ahmet arkadaşımızn dediği gibi zorlu bir süreçten geçildi.
Ama Hakan beyin harcanan bu emekleri basitmiş gibi değerlendirmesinede üzüldüğümüzü belirtirim.

Çevrimdışı Melih Güler

• *
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
« Yanıtla #6 : Mayıs 31, 2017, 09:26:14 ÖÖ »
Dinledik.güzel...
emeği geçenlerin ellerine,dillerine sağlık.