Gönderen Konu: Avans Kapama MYS 2018  (Okunma sayısı 4668 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gönül Köseoğlu

• **
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu
Ynt: Avans Kapama MYS 2018
« Yanıtla #15 : Ocak 30, 2018, 07:43:29 ÖÖ »
Teşekkürler... teşekkürler.... Elinize sağlık...

Çevrimdışı Şaban Aksoy

• *
« Yanıtla #16 : Ocak 31, 2018, 01:00:25 ÖS »
You are not allowed to view links. Register or Login

2017 de MYS'se geçenleri kapsiyor bizi değil videodaki gibi yaparsanız sorun çıkmaz
« Son Düzenleme: Ocak 31, 2018, 01:06:39 ÖS Gönderen: Şaban Aksoy »

Çevrimdışı Fikret Kamış

• *
« Yanıtla #17 : Şubat 02, 2018, 01:47:36 ÖS »
Şaban Bey önce verdiğiniz emekten dolayı çok teşekkür ederim. Ben videoda anlttığız gibi yaptım ve harcama yetkilisine gönderdim. Bizde harcama yetkilisi kaymakam. Kaymakam bey onayladığını söylüyor fakat Maliyede incelemede gözükmesi gerekirken ödeme yapıldı gözüküyormuş. Acaba nerede hata yapmış olabiliriz. Sorunu nasıl çözebiliriz.

Çevrimdışı Şaban Aksoy

• *
« Yanıtla #18 : Şubat 02, 2018, 03:27:33 ÖS »
Şaban Bey önce verdiğiniz emekten dolayı çok teşekkür ederim. Ben videoda anlttığız gibi yaptım ve harcama yetkilisine gönderdim. Bizde harcama yetkilisi kaymakam. Kaymakam bey onayladığını söylüyor fakat Maliyede incelemede gözükmesi gerekirken ödeme yapıldı gözüküyormuş. Acaba nerede hata yapmış olabiliriz. Sorunu nasıl çözebiliriz.

SORUNUNU TAM ANLAMIŞ DEĞİLİM NEDEN KAYMAKAMLIKLARI HARCAMA YETKİLİSİ YAPIYORSUNUZ KENDİNİZ OLMUYORSUNUZ MYS'DE 3 GÖREVİDE ALABİLİRSİNİZ BEN ÖYLEYİM MESELA SADECE MAAŞLARDA SORUN 3 KİŞİ OLACAK BU MEMURLUK OLSA BİLE
Telefonla irtbata geçebilirsin :05317803660   Kurum :  04643113053

Çevrimdışı Necmi Köktaş

• **
« Yanıtla #19 : Aralık 19, 2018, 11:41:30 ÖÖ »
Hayırlı Çalışmalar.Şaban Bey teşekkür ederim.Ayrıca 2017 yılı yılsonu taşınır işlemleri eskiden olduğu gibi KBS den mi yapacağız.Tekrar teşekkür ederim.

Çevrimdışı Halil İbrahim Gençer

• *
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
« Yanıtla #20 : Ocak 04, 2019, 10:56:22 ÖÖ »
Şaban bey öncelikle ilginize teşekkürler takıldığım nokta olarak ben tek çalışıyorum benimde harcama yetkilisi kaymakam gerçekleştirme yetkilisi nufüstan bir arkadaş ben ise veri giriş olarak  çalışıyorum ve böyle yapacaksın diye maliye bizi buna zorladı veya böyle çıkış yolu hazırladı bize ben de bizim gibi kurumlarda tek çalışan kütüphanecilerin hem harcama hem gerçekleştirme .hem veri giriş olarak çalıştığını söyledim ama maliyeyi ikna edemedik kanuni bağlantısı nedir acaba iyi çalışmalar

• *
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
« Yanıtla #21 : Ocak 04, 2019, 11:13:12 ÖÖ »
şaban bey ellerinize sağlık allah razı olsun

Çevrimdışı Aylin Ceylan

• *
« Yanıtla #22 : Ocak 09, 2019, 03:26:31 ÖS »
ŞABAN BY KOLAY GELSİN. BEN 2018 AVANS KAPAMASINI SİZİN VİDEONUZA GÖRE YAPIYORUM AMA SONUNDA ÖDENMESİ GEREKEN TUTAR SIFIR OLMUYOR.  MAHSUP EDİLEN ÖN ÖDEME TUTARI SIFIR ÇIKIYOR. BEN NERDE YANLIŞ YAPIYORUM ÇÖZEMEDİM.

Çevrimdışı Aylin Ceylan

• *
« Yanıtla #23 : Ocak 09, 2019, 03:33:54 ÖS »
BEN AVANSI YAPARKEN SONUNA DOĞRU HAK SAHİBİNİ EKLEDİKTEN SONRA MAHSUP GETİR BOLÜMÜ BENİM SAYFADA ACILMIYOR. O YUZDEN TUTURMAMIZ GEREKEN MEBLAĞ YI BEN GİREMİYORUM.

• *
« Yanıtla #24 : Ocak 16, 2019, 10:55:43 ÖÖ »
AYLİN HANIM AYNI DURUM DAYIZ BEKLEYELİM AYIN 25 İ NE KADAR

Çevrimdışı A. Uğur

• library@my.com
    • Ahmet Uğur Özçelik
« Yanıtla #25 : Ocak 17, 2019, 11:29:00 ÖÖ »
ŞABAN BY KOLAY GELSİN. BEN 2018 AVANS KAPAMASINI SİZİN VİDEONUZA GÖRE YAPIYORUM AMA SONUNDA ÖDENMESİ GEREKEN TUTAR SIFIR OLMUYOR.  MAHSUP EDİLEN ÖN ÖDEME TUTARI SIFIR ÇIKIYOR. BEN NERDE YANLIŞ YAPIYORUM ÇÖZEMEDİM.

Sıfır olmazsa yani 4 ya da 5 kuruş fark var ise lütfen sözleşmeliler için 5, memurlar için 6 kalem olan ödemelerden herhangi birinden düşüş gerçekleştirerek sıfırlayınız.

Balıkesir Susurluk Hasan Şen İlçe Halk Kütüphanesi

HATALIYSAM ULAŞIN..

facebook: teknolojikissiz / instagram: ahmetugur / twitter: AhmetRR /  ahmetugur.com