Gönderen Konu: Sunucu Değişikliği ve Yaşanan Aksaklıklar  (Okunma sayısı 162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A. Uğur

• library@my.com
    • Ahmet Uğur Özçelik
Sunucu Değişikliği ve Yaşanan Aksaklıklar
« : Ekim 17, 2018, 11:12:01 ÖÖ »
Merhabalar,

Yakın zamanlarda sunucu değişiklikleri ile yaşanan aksaklıklar sebebiyle, eklentilerde ve çeşitli dosyalarda bozulma olmuştur.

Elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım ama eklentilerde başarılı olamadım henüz.

Kütüphanede tek çalıştığımdan ve yerime bakacak herhangi birini bile bulamadığımdan ötürü zorluklar yaşarken, üzerine platform vs gibi sorunlar arttıkça burayı da tek başıma yürütmek zor olacağından yakın zamanda bu oluşum çeşitli etkenlerden dolayı son bulacaktır.

Umarım Genel Müdürlüğümüz desteklediği projelerle öncelikle Kütüphane çalışanlarına yardımcı olur.

Selametle

Balıkesir Susurluk Hasan Şen İlçe Halk Kütüphanesi

HATALIYSAM ULAŞIN..

facebook: teknolojikissiz / instagram: ahmetugur / twitter: AhmetRR /  ahmetugur.com

Çevrimdışı Akif Güven

• *
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
Ynt: Sunucu Değişikliği ve Yaşanan Aksaklıklar
« Yanıtla #1 : Ekim 31, 2018, 12:07:23 ÖS »
Ugur beyselamlar sanırım tek çalıştığınızdan dolayı platforma ayıracak cok fazla vaktiniz yok burada bu işlerden anlayan bi arkadaşımızı yetki veremiyormusunuz birazda size yardımcı olmuş olunurdu.güzel bir platform insanlar sürekli bilgi paylaşımı halinde.
Benim ki nacizane bir fikir hatam olduysa af ola.
iyi calışmalar

Çevrimdışı A. Uğur

• library@my.com
    • Ahmet Uğur Özçelik
« Yanıtla #2 : Ekim 31, 2018, 01:00:19 ÖS »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugur beyselamlar sanırım tek çalıştığınızdan dolayı platforma ayıracak cok fazla vaktiniz yok burada bu işlerden anlayan bi arkadaşımızı yetki veremiyormusunuz birazda size yardımcı olmuş olunurdu.güzel bir platform insanlar sürekli bilgi paylaşımı halinde.
Benim ki nacizane bir fikir hatam olduysa af ola.
iyi calışmalar

Estağfirullah Akif Bey,

Açıkçası en son Şaban abimiz de devam etmek istemediğini belirtince bu kararı verdik. Tüm işleri neredeyse kendisi yapmıştır. Teknik olaylar dışında ve müsait olduğumda yazdığım yanıtlar dışında pek bir vaktim ve katkım olmadı.

Onun dışında buranın artık pek bir önemi kalmadı büyüklerimiz için :)

Bizlerin yine telefonları açık ve bildiklerimiz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yine az öz açık kalır ama yardım edecek arkadaşlarımız, büyüklerimiz ya da küçüklerimiz bir sıfat almadan zaten burada yardımcı olabilirler.

En ufak bir sorununuzda bunu burada yazarak dile getirdiğinizde gelecekte gelecek aynı soruların önüne geçecek bir bilgi kaynağı oluyor..

Ya da doğru bildiklerimizin yanlış olduğunu ya da güncel olmadığını farkediyoruz.

Burası bu yüzden mevcuttu. Geçmişte burada var gözüküp aslında olmayanlardan olamadık :)

Her neyse ben yine de maddi manevi elimden geldiğince açık tutmaya çalışırım. Belki ismini değiştiririz artık eski yardım edenlerin gölgesinden kurtulabilmek için ama yine de bende o eski heyecan kalmadı..

Saygılar..

HATALIYSAM ULAŞIN..

facebook: teknolojikissiz / instagram: ahmetugur / twitter: AhmetRR /  ahmetugur.com

Çevrimdışı Akif Güven

• *
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
« Yanıtla #3 : Kasım 08, 2018, 10:55:12 ÖÖ »
Selamlar Ugur Bey..
 öncelikle kusura bakmayın biraz gec bir cevap oldu izin vs derken ancak yazabildin evet burası cok verimli bir platform acıkcası kapanmasını istemezdim.
ayrıca manevi kısmı tamam anladım ama maddi kısmı derken orada biraz takıldım eger yapabilecegimiz bişey varsa her zaman yardımcı olurum.
iyi çalışmalar.

Çevrimdışı A. Uğur

• library@my.com
    • Ahmet Uğur Özçelik
« Yanıtla #4 : Kasım 08, 2018, 11:11:34 ÖÖ »
You are not allowed to view links. Register or Login
Selamlar Ugur Bey..
 öncelikle kusura bakmayın biraz gec bir cevap oldu izin vs derken ancak yazabildin evet burası cok verimli bir platform acıkcası kapanmasını istemezdim.
ayrıca manevi kısmı tamam anladım ama maddi kısmı derken orada biraz takıldım eger yapabilecegimiz bişey varsa her zaman yardımcı olurum.
iyi çalışmalar.

bizde maneviyat önceliklidir, bu yüzden maddi dediğim şeye takılmayın :)

HATALIYSAM ULAŞIN..