Gönderen Konu: Ödenek Talebi Nasıl Yapılır? - Hizmet İçi Eğitim  (Okunma sayısı 413 defa)

Eylül 06, 2017, 09:58:07 öö
Okunma sayısı 413 defa

Filiz Keskin

• *
  • Sivas Gürün ilçe Halk Kütüphanesi

• 2
  • Toplam Puan
    0
  • Kişisel İleti
    Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com
Merhabalar Ağustos ayında 10 gün  hizmet içi eğitime katıldık İl Halk Kütüphanesinde. Harcırahın ödenmesi için hangi işlemleri yapmam gerekiyor ödenek mi istemek gerekiyor ilk adımda ve ödenek için bir yazımı yoksa kalem kalem gösteren formları mı doldurmam gerekiyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi?  :)
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2017, 09:59:02 öö Gönderen: Ahmet Uğur Özçelik »

Eylül 06, 2017, 11:35:42 öö
Yanıtla #1

Şaban Aksoy

• Rize Derepazarı İlçe Halk Kütüphanesi

• 597
  • Toplam Puan
    215
  • Kişisel İleti
    Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu
Merhaba eğer 10 günlük hizmet içi eğitimde olurun varsa  You are not allowed to view links. Register or Login  indiriniz hesaplamasını bilmiyorsanız birisin yardım alınız. sonra bir örnek yolluk çıktısı alarak. Ekte gönderdiğim  ödenek talep formunu doldurarak  Bir üst yazı ile  Kültüre ordan da Bakanlığımız kütüphaneler ve yayımlar genel müdürlüğü'ne göndermen gerekiyor. Ödenek geldiğinde ise Harcama yönetim sisteminden girişi yapılarak e devlet üzerinden işlemleri yapılarak ödeneğini alabilirsin
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Eylül 06, 2017, 01:32:54 ös
Yanıtla #2

Filiz Keskin

• *
  • Sivas Gürün ilçe Halk Kütüphanesi

• 2
  • Toplam Puan
    0
  • Kişisel İleti
    Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphaneleri Platformu / www.kitapuzat.com / www.halkutuphanem.com

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18